Profil firmy

Bosch Car Service je najväčšia medzinárodná sieť autoservisov, ktorá poskytuje autoopravárenské a diagnostické služby po celom svete bez obmedzenia značky vozidiel. Autoservis AUTO KIZÁK je certifikovaný a auditovaný člen siete BOSCH CAR SERVICE s kompletnou ponukou služieb pre vozidla s benzínovými a dieslovymi motormi.

Autoservis je vybavený špičkovými diagnostickými zariadeniami, pri opravách používá náhradné diely v originálnej kvalite. Pracovníci autoservisu AUTO KIZÁK si pravidelne zvyšujú kvalifikáciu na odborných školeniach firmy BOSCH.

Pravidelný servis a údržba vozidiel, aj v záruke

Vodič už nemusí jazdiť so svojím vozidlom v záruke do značkového autoservisu na bežnú údržbu a servis. Môže, bez straty záruky, servisovať vozidlo v autoservise Auto Kizák, ktorý je odborne pripravený a použije originálne alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely.

Každá údržba je realizovaná podľa špeciálnych údržbových postupov pre vaše vozidlo. Všetky práce sú vykonávané vyškoleným odborným personálom pomocou moderných diagnostických prístrojov a vybavení. Investícia, ktorá sa pri cenách v Bosch Car Service vždy vyplatí – napríklad i u starších modelov vozidiel! Zvýšite tak hodnotu vášho automobilu a môžete sa bezpečne vydať i na dlhšie cesty.

Autoservis Auto Kizák ponúka sezónne kontroly realizované včas pred začiatkom prázdnin popr. pred zimným obdobím.

Tak môžete napríklad:

  • na jar ísť bezpečne na dlhšie jazdy
  • v lete sa počas celej dovolenky môcť spoľahnúť na svoje auto
  • v jeseni vidieť a byť videný
  • v zime sa zbaviť problémov so štartovaním vozidla
O nás